שלום אורח, התחבר / הרשם / שכחתי סיסמא
יום שלישי,
 
בקרוב
חנות
תמונות
בלוגים
פורום
מאמרים
וידאו
סקרים
מחשבונים
צור קשר
הירשם לדיוור!  
הרשם!
 
חיפוש חופשי  חיפוש לפי מותג
דיאטה | הרזיה דיטוקס,DETOX כורכום,כורכומין
פרוביוטיקה אומגה 3 ברזל,אבץ,מגנזיום
כורכום סופט ג'ל,לספיגה מקסימלית. כדורי כורכומין סופט 60 כמוסות רכות SOFT GELS CURCUMIN
כמוסות תמצית כורכום (כמוסות רכות - SOFT GEL) לספיג
דיאטת חומץ תפוחים מסדרת הזהב בתוספת קונג'אק  GOLD Apple Cider Vinegar
דיאטת חומץ תפוחים GOLD תוסף תזונה Apple Cider Vine
ויטמין B12 למציצה אריזת חסכון 200 טבליות
b-12 טבליות למציצה של B12 בשילוב חומצה פולית,ויטמי
לחנות
לחץ כאן להתחיל לרזות
 
נושאים:
פטריות כוח
ויטמין | מבחר ויטמינים, מינרלים
שיער ומה שמסביב
מחלת קרוהן
ויאגרה | ויאגרה טבעית
פרוביוטיקה ופרוביוטיקה לתינוקות ולילדים
כורכום,כורכומין - תוסף מזון ,כורכום מידע ומבצעים
דיאטת HCG - HCG דיאטה
שמן המפ
 
מאמרים חמים:
פטריות הכוח ,ריישי, שיטאקי ומאיטקי
האורגנול - אנטיביוטיקה מן הטבע
ליקופן - סוד העגבניה
שפעת החזירים 2009
ויטמין,- ויטמינים, מינרלים - תפקידם בגוף
מחלות חורף ...
התקרחות-למה?
קרוהן: כך תזהו את המחלה ותטפלו בה
העמותה לתמיכה בחולי קרוהן וכוליטיס
סבוריאה - טיפול באמצעות תזונה
צפה בשאר המאמרים החמים
וידאו החודש
 
כניסת משתמשים
אימייל:  
סיסמה:
התחבר
  משתמש חדש? | שכחתי סיסמה  
העלאת כתבות משתמשים
פתח
 
העלאת קובץ
דיאטת HCG

דיאטת HCG

דיאטת HCG , ללא הורמון HCG - לא צריך ספורט
כן זה אמיתי - אפשר לרזות בגדול ללא פעילות גופנית בכלל.
כל מי שרוצה להרזות חושב לעצמו: "אני רוצה להרזות, אני יודע שבנוסף לשינוי תפריט אני צריך גם להתחיל לעסוק בספורט.
ואז מתחילים ה"הסברים" המאוד הגיוניים למה אי אפשר:
אין לי כח  , אני עובד עד מאוחר וחוזר גמור הביתה
אני עסוק מאוד , ועלי לטפל בילדים אחרי העבודה
יש לי מגבלות פיזיות שאוסרות עלי עיסוק בספורט
וכו'...
אלה הם רק חלק מהתירוצים שנשמעים ממאות האנשים שמעונינים לרזות.
אז שתדעו - אפשר להרזות ללא פעילות גופנית !

דיאטת HCG ללא הורמון היינה פריצת דרך של ממש, דיאטת HCG מנתבת את הורדת המשקל דרך פירוק

תמצית המחקר העלתה גישה מהפכנית לדיאטה, כאשר דר' סימונס גילה כי הורמון ההריון בשם HCG, אחראי לפירוק רובדי שומנים שונים בגוף בזמן הריון והפיכתם לאנרגיה זמינה לעובר. מכח גילוי זה, העלה השערה שעל ידי מתן הורמון HCG אפשר יהיה לשלוט על מאגרי השומן של הגוף תוך כדי משטר דיאטטי קפדני. שיטתו המקורית של ד"ר סימונס הייתה מתן הורמון HCG (לגברים ונשים כאחת) בצירוף משטר דיאטטי בן 500 קלוריות ביום. תוצאות מחקרו הוכיחו נחרצות כי כל אדם שהשתתף בתוכנית הדיאטטי (והקפיד במדויק על ההליך) ירד בין 200-500 גרם ביום.
מהי דיאטת HCG?
דיאטת HCG שפותחה ע"י ד"ר אלברט סימונס היא דיאטה שפותחה בשנות ה-50 ומקורה בהנחה כי כשם שהורמון ה-HCG גורם לשחרור השומנים בגוף האישה ההרה, כך גם ניתן באמצעות מתן ההורמון לסייע בתהליך הירידה במשקל. ד"ר אלברט סימונס ביצע מספר ניסויים להוכחת טענותיו וטען כי תוצאות ניסויו הראו כי טיפולים באמצעות ההורמון הראו כי הנבדקים הצליחו להוריד ממשקלם וכמו כן, נצפתה אצל הנבדקים שטופלו בהורמון, דיכוי של תחושת הרעב.
על סמך ממצאיו, פיתח ד"ר סימונס דיאטה שזכתה לכינוי "דיאטת HCG" על שם ההורמון הנשי שעליו מבוססת הדיאטה.

 

תוכנית דיאטת HCG של ד"ר סימונס
תכנית הדיאטה שפיתח ד"ר סימונס שילבה בין טיפולים באמצעות זריקות של הורמון ההיריון ותפריט דיאטה דל קלוריות (תפריט דיאטה של כ-500 קלוריות ביום). דיאטת ה-HCG נבנתה מסבבים בני מקסימום של 40 יום או עד לירידה של 15 ק"ג מהמשקל.
בין בין הסבבים בוצעה הפסקה בדיאטה בכדי למנוע מצב של פיתוח עמידות לדיאטה בקרב המבצעים ובכדי לשמור על הרגישות הפיזיולוגית להשפעת ההורמון.

כיום, בשנות האלפיים, לקחה על עצמה מחלקת הפיתוח של מפעל "טבעון ביוטק" להכין גרסה צמחית המדמה את הפעילות המטבולי טית של הHCG, בתורת תחליף צמחי. אך התוכנית המקורית עומדת בעינה. הרעיון המרכזי שדיאטה זו מחוללת בגוף הוא אחד.אתחול מחדש (RESEAT) לגוף. המציאות אותה חווה האדם במהלך הדיאטה ולאחריה הוא התחדשות תוך תאית והרגשת רעננות וקלילות של כביכול אתחול מחדש של כל מערכות הגוף. כמובן, שמעבדות "טבעון ביוטק" שכללו את הדיאטה ויצרו מצב של תוספים היוצרים הרמוניה וסינרגיה מושלמת. על ידי יצירה של ערכה רב תכליתית, המבוססת על שיטתו של ד"ר סימונס.
מקור השיטה של דיאטת HCG  :
הדיאטה פותחה בשנות החמישים על ידי ד"ר סימונס, אנדוקרינולוג מאיטליה, שמצא באחד ממחקריו שנשים הרות בהודו, אשר התקיימו מצריכת קלוריות יומית מצומצמת, עדיין הצליחו לרדת במשקל ובשומן גופן, אך לא ברקמת השריר. תגלית מעניינת זו הובילה את ד"ר סימונס להבנה כי הורמון ה-HCG, שמתפתח בגוף האישה באופן טבעי בשלבי ההריון הראשונים, מתכנת את ההיפותלמוס בגופה לספק מזון לעובר ישירות ממאגרי השומן של האם בכדי שיקבל את כלל רכיבי התזונה להם הוא זקוק וימשיך להתקיים ולהתפתח.המטרה של ד"ר סימונס בשנות החמישים הייתה לגלות את הסיבה להשמנה ולמצוא פתרון אחיד שנותן תוצאות ב-100% לכל אדם שרוצה לחסל את השומן המיותר בגוף. הוא הגשים את המטרה הזאת ובענק.
פריצת הדרך : בזמן שהם ביצעו את הדיאטה המהירה זאת, הגוף שלהם התחיל לפרק את מאגרי השומן העודף מבלי לפגוע כמעט ברקמת השרירים, ובהדרגה חזר למצבו הטבעי והפרופורציונאלי. וזה קרה גם אצל גברים וגם אצל נשים – בלי קשר לגיל.
הוא המשיך עם המחקר עוד הרבה שנים ועל אלפי מטופלים נוספים על מנת לבחון מה תהיה הדרך הכי טובה לעזור להם בעזרת דיאטה נכונה והורמון ה-HCG. הוא הרכיב תפריט מאוד מדויק עבור שלב הדיאטה המהירה הזאת שאותו יש לאכול כשצורכים את תוסף ה-HCG. הוא ניסה את כל ההרכבים האפשריים של כל המזונות שמעודדים ירידה במשקל. הוא הגיע מסקנות מאוד חד משמעותיות ואם הוא כתב תפוח, הכוונה היא לתפוח ולא אגס למרות שהערך הקלורי אולי דומה. מתברר שיש מזונות שמעודדים ירידה במשקל ויש כאלה שלא. הערך הקלורי של המזון הוא לא מה שחשוב כדי לפרק את מאגרי השומן המיותר.
בדיאטה המהירה הזאת, הוא גילה שקיימים בגוף שלושה סוגי שומן. שני סוגים הכרחיים לגוף (השומן שמרפד את האיברים השונים של הגוף והשומן שנאגר בכמויות קטנות בשרירים והופך לאנרגיה זמינה במהירות ובשעת הצורך) וסוג שלישי שהוא מיותר לגמרי והגוף אוגר אותו ל-"שעת צרה" ומאחסן אותו בכל המקומות הבעייתיים – אצל נשים בירכיים, באחוריים, בחלק העליון של היד, או בבטן … ואצל גברים בכרס ובחזה.
מאוד קשה להיפטר מהסוג השלישי, והגוף יעשה כמעט הכול כדי לא לוותר עליו. בכל דיאטה אחרת שלא מערבת פעילות ספורטיבית, מכל שבעה קילוגרמים שאתה יורד במשקל אתה מפרק שלושה קילוגרמים רקמת שריר, קילוגרם אחד מים ורק שלושה קילוגרמים שומן. ככל שאתה עושה יותר דיאטות, כך אתה נשאר עם פחות רקמת שריר ואתה מגדיל את הסיכוי שלך להיות שמן לכל החיים. הגוף שורף פחות ופחות שומן וקצב חילוף החומרים יורד עוד יותר.
בעזרת הורמון ה-HCG ודיאטה נכונה בדיאטה המהירה הזאת, הגוף מפרק רק את מאגרי השומן הבעייתי הזה ולא מפרק כמעט שום רקמת שריר, לא פוגע בשום צורה בתפקוד של הגוף. ככה גוף האישה מגן על העובר, גם כשהאמא לא אוכלת בצורה מספקת
מה שצפוי לקרות לך במהלך הדיאטה הוא:
ירידה ממוצעת במשקל של 200-500 גרם כמעט בכל ביום
ירידה כוללת של 15-8 קילוגרם תוך 40 יום – הירידה במשקל תהיה "במדרגות". אתה תוכל לרדת עד 15 קילוגרם או לעשות את התהליך במשך 40-23 יום ולא יותר. אחרי שירדת 15 קילוגרם, תצטרך להפסיק ולשמור על המשקל הזה במשך כמה שבועות. אם אתה צריך לרדת יותר במשקל, תוכל לעשות סבב נוסף של ירידה: 15 קילוגרם נוספים או 40-23 יום ואז שוב לשמור על המשקל החדש – וחוזר חלילה על שאתה מסיים לפרק את כל המשקל העודף.
הגוף שלך לא יפרק כמעט רקמת שריר.
לא תהיה כמעט תופעה של עור מדובלל או רפוי כמו בדיאטות אחרות.
אתה תגיע לגזרה האידיאלית שלך כשהיא פרופורציונאלית לחלוטין.
לא תרגיש רעב מיוחד לאורך התהליך.
לא צריך לעשות התעמלות מיוחדת או ללכת ברגל בשלב הירידה במשקל
אתם תאכלו בשר, עוף, דגים, ביצים, קוטג' ,ירקות, פירות ואפילו טוסטים, וכמובן שלא נשכח  בשילוב עם הרבה תה ירוק., ומים באופן חופשי
התגלית הענקית של דר סימנס בקשר להשמנת יתר
ד"ר סימנס,רופא ומדען,שם לעצמו יעד מאוד מוגדר – מציאת הסיבה להשמנת יתר ומציאת התשובה המדעית לתופעת ההשמנה ממש כמו שהמדע מצא תרופה למחלות.
התגלית האמיתית הגיעה לאחר תקופה ארוכה מאוד של מחקר בזמן שהותו במזרח הרחוק.ד"ר סימנס הבחין בתופעה מסקרנת – נשים אשר ילדו תינוקות בריאים לחלוטין,למרות העובדה המענינת,שהתזונה של האימהות התבססה על תפריט דל מאוד מפני אורח חיים ותנאים סביבתיים לא אפוטימליים,לאורך כל זמן ההיריון. לאחר שחקר את התופעה,גילה דר סימנס ,שבזמן שגוף האישה נמצא בהריון הוא מפריש הורמון מיוחד הנקרא HCG,אשר מפרק את מאגרי השומן המיותרים והופך אותם לאנרגיה זמינה על מנת לפצות על התזונה הדלה כדי להגן על העובר ועל האם.
ד"ר סימנס המשיך לחקור את התופעה.הוא הגיע למסקנה שניתן לפתור את בעיית ההשמנה בעזרת ההורמון ה HCG.דר סימנס עמד בפני האתגר לייצר את הורמון ה HCG בצורה מלאכותית ובמהרה הצליח לייצר תוסף טבעי עם אפקט זהה לאפקט הנוצר על ידי ההורמון הטבעי.בעקבות הצלחתו בהפקת התוסף פיתח ד"ר סימנס את דיאטת HCG המהפכנית המשלבת תפריט מאוד מדוייק בנוסף לתוסף .
בזמנו של דר סימנס היו מזריקים לאדם את ההורמון לגוף,עם זאת היום כבר לא צריך להזריק דבר.כיום החומר מיוצר כחומר טבעי המאופטי בצורת תרסיס ספריי אשר משפריצים מתחת ללשון.
התוצאות המדהימות לא איחרו לבוא,הגוף של בעלי העודף משקל,אשר נטלו את התוסף הטבעי,התחיל לפרק את מאגרי השומן העודף מבלי לפגוע ברקמת השריר ולהביא את הגוף לצורתו המקסימלית בעלת פרופורציות נכונות.
פעולה זו ייחדה בעצם את התוסף הטבעי הזה מאשר דיאטות אחרות אשר פוגעות גם בשומן אשר ברקמת השריר
איך עובדת שיטת דיאטת HCG ? דיאטת ה- HCG מתבצעת בארבעה שלבים:השלב הראשון נועד להכין את הגוף לקראת הדיאטה וכולל את התחלת לקיחת הורמון ה- HCG בכמות הנדרשת, הגדלת כמות המים הנצרכת מדי יום, ביצוע של שגרת פעילות גופנית ברמה נמוכה וטיהור הגוף בעזרת תוספי מזון מסוימים המצוינים בספר. ביומיים אלו מותר לאכול כל מה שרוצים, עם דגש על שומנים במקום סוכרים, כשהמטרה הינה לגרום לתחושת רעב מופחתת בשלב השני לדיאטה.
היעד בשלב השני הוא להוריד כמה שיותר במשקל, וכך במשך שלושת השבועות הבאים במקביל לנטילת ההורמון, יש לאכול לפי תפריט 500 הקלוריות שמוביל את הדיאטה שיוצג בהמשך.
השלב השלישי של הדיאטה מוגדר כשלב השימור, בו נקבע משקל הגוף החדש ומשגיחים שלא לעבור אותו. בשלב זה מפסיקים לקחת את הורמון ה-HCG, אך ממשיכים לצרוך כ-500 קלוריות ליום למשך שלושה ימים נוספים, עד שההורמון יוצא לגמרי מהגוף. לאחר מכן, עוברים לתזונה ייעודית במשך כשלושה שבועות, יש לשים לב לעלייה או ירידה של יותר מ-1 קילוגרם מהמשקל החדש, שמשמעותה כי צריך להגדיל או להקטין את כמות הקלוריות.
 השלב הרביעי הוא הארוך ביותר ונמשך למעשה כל שארית החיים. בשלב זה מתמקדים בשמירה על המשקל ועל בריאות אופטימלית, תוך כדי חזרה לאכילה רגילה, הכוללת גם סוכרים ועמילנים ואת שאר הדברים האסורים במהלך הדיאטה.
תפריט הדיאטה המקורי של ד"ר סימונס (לשימוש בשלב השני):ארוחת בוקר: כמות בלתי מוגבלת של תה או קפה ללא סוכר.
ארוחת צהריים: 100 גרם בשר עגל, בקר, חזה עוף או דג טרי (שאינו נכלל בסוגי הדג האסורים) בליווי לחם קלוי וסוג אחד של ירק מתוך הירקות הבאים: טרד, מנגולד, עולש, עלי סלק, חסה, עגבנייה, מלפפון, סלרי, שומר, בצל, צנוניות, אספרגוס וכרוב.
לקינוח ניתן לאכול תפוח, תפוז, תותים או חצי אשכולית. פירות אחרים אסורים, אפילו אם כמות הקלוריות שהם מכילים זהה לזו של הפירות הנכללים בדיאטה.
ארוחת ערב: חוזרים על אותן הקטגוריות של ארוחת הצהריים. מומלץ לבחור דברים שונים בכדי לגוון במזון הנאכל.
 יתרונות שיטת הדיאטה HCG ללא הורמון HCG , מאוד ברורים - ירידה מהירה במשקל בזמן די קצר. דיאטת כאסח, כבר אמרנו.
הייחוד של דיאטת HCG
לתהליך ההרזיה בשיטה זו יש מספר עקרונות בסיסיים:
התהליך בנוי מצעדים מדויקים ביותר
לתהליך תפריט מוגדר מראש הכולל מזונות שגם הם מוגדרים מראש.
צריך להתיז 3 פעמים ביום את ספריי ה HCG במשך כל תהליך הדיאטה
ניתן לומר שמה שמייחד את תהליך ההרזיה ייחודי זה הוא שבדיוק כמו ש "מאתחלים" את המחשב ברגע שהוא מלא בוירוסים כך ניתן "לאתחל" את הגוף שלך, כלומר לנקות אותו מ "וירוסים" (השומן הרע) ובכל להגיע לגזרה האופטימלית שלך ויותר מכל למנוע מהגוף שלך לאגור שומן רע בהמשך הדרך
ההבדל העיקרי בין דיאטת  HCG לבין דיאטות אחרון נמצא בנתון הבא :
בד”כ אדם המשלב פעילות ספורטיבית כחלק מתהליך ההרזיה מאבד בערך 37% מרקמות השריר, 37% מהשומן העודף וכ 16% מים על כל קילוגרם שיאבד. איבוד מאסיבי זה של רקמות שריר מביא את הגוף למצב חלש ותשוש בתום הדיאטה עם פחות רקמות שריר ובנוסף לכך יהיה לו יותר קל לעלות במשקל בתום התהליך ולהישאר שמן.
בניגוד לדיאטות האחרות ,דיאטת HCG מורידה את המשקל רק על ידי פירוק השומן העודף בלי כל פגיעה ברקמות השריר,פגיעה ברקמת השריר גורמת לרפיון העור
התהליך מאוד מדויק.אורכו 23-40 יום וכל יום ישנם צעדים מדוייקים ותפריט מפורט עד הפרט האחרון.
לצערנו הרב גם לתהליך דיאטה זה יש חסרון .בתהליך זה אי אפשר לעגל פינות. לא תוכל להגניב בין ארוחה לארוחה מאכלים שלא בתוך התפריט ולא תוכל לומר לעצמך "חתיכת עוגה קטנה לא תוכל להזיק". אנו יודעים שזו מטלה לא קלה ,עם זאת הפירות שניתן לקצור מכך הן ללא עוררים שוות את כל המאמץ.
בדיאטת  HCG תרד 8-15 קילו בתום הסבב הראשון של 40 יום. 
 

דיאטת HCG שאלות ותשובות :

בדיאטת HCG עם תפריט כזה אפשר לרדת גם בלי התוסף, אז בשביל מה צריך אותה ?

באכילת תפריט זה ללא התוסף תרגישו רעב ומצוקה ולא שובע (כמו עם התוסף). כמו כן, הירידה תהיה איטית יותר ללא התוסף, מכיוון שהתוסף "עוזר" לגוף לשחרר שומנים שהגוף בדרך כלל לא משחרר אותם. (ללא התוסף הגוף שומר את השומנים לזמנים קשים בגוף)

לכמה זמן מספיק תרסיס HCG ?

לסבב של 40 יום.

אני פועל\ת על פי ההוראות  של ספר HCG וכבר שלושה ימים לא ראיתי ירידה במשקל. מה לעשות?

בעיה זו קורת מדי פעם וניתן לסייע לה על ידי הכפלה או שילוש של מנת החלבון היומית. או לחילופין "יום תפוחים". באותו יום אוכלים 6 תפוחים עם הרבה מים ותה ירוק.

בדיאטת HCG  מה עושים בשבתות/ חגים/ אירועים?

יש להשתדל להיצמד כמה שיותר לתפריט המותר. צריך לזכור שכל חריגה תורגש במשקל והירידה של יום המחר. לא מדובר כאן בתקופה ארוכה במיוחד... אז השתדלו!

אם אוכל 500 קלוריות ללא תוסף ה Hcg האם ארזה בצורה דומה?

לא, ממש לא! יש לזכור כי בדיאטה זאת רוב מקור האנרגיה בא כתוצאה מפירוק השומנים והפיכתם לאנרגיה. ללא השמוש בתרסיס ה HCG תרגיש רעב , כמו כן תגרום "לפרוק שריר" במקום "שריפת שומן"

מה מכילים תוסף ה HCG ?

תרסיס על בסיס צמחי, המכיל אצות ים בעלי תכונות של HCG , מדובר בפעילות הומאופתית דמויית הורמון ה HCG

האם ה HCG שלכם כשר?

כן , ה HCG כשר למהדרין חתם סופר

כמה זמן נמשכת הדיאטת HCG ?

סבב דיאטת HCG היינו 40 יום  , במידת הצורך ניתן לבצע סבב HCG נוסף

האם נתקלתם במקרים שהדיאטה לא יעילה?

לא!!! מי שמעוניין לרזות , ונצמד לספר ההדרכה מרזה ללא ספק , והרבה.

אני רוכש HCG אצלכם  ויש לי שאלות האם יש עם מי להתייעץ?

כן בהחלט, ניתן לשלוח מייל , או באמצעות הטלפון , יש צוות נטרופטים מוסמכים , הייעוץ לגבי HCG נמסר רק לאחר רכישת מוצר ה HCG שלנו

אני סובל מיתר לחץ  , האם מותר להשתמש בתרסיס ה HCG שלכם ?

כן בהחלט ניתן ואפשר,במרבית המקרים השימוש בתוסף ה HCG של חברת BNATURAL עוזר "להיפטר בצורה חלקית או מלאה מבעיה זו.

אני סובל מסכרת  , האם מותר להשתמש בתרסיס ה HCG שלכם ?

כן בהחלט ניתן ואפשר,במרבית המקרים השימוש בתוסף ה HCG של חברת BNATURAL עוזר "להיפטר בצורה חלקית או מלאה מבעיה זו.

אני סובל משומנים בדם  , האם מותר להשתמש בתרסיס ה HCG שלכם ?

כן בהחלט ניתן ואפשר,במרבית המקרים השימוש בתוסף ה HCG של חברת BNATURAL עוזר "להיפטר בצורה חלקית או מלאה מבעיה זו.

אני סובל מעצירויות, יש מה לעשות?

ניתן לשלב עם הדיאטה מוצר בשם "לקסיקון פורטה" , המוצר טבעי לחלוטין ויעיל מאוד לשחרור עצירויות באופן טבעי

האם ישנו מגבלה רפואית בשימוש עם HCG  ?

הסובלים מעודף פעילות בלוטת התריס אין לצרוך את המוצר.
אנשים המשתמשים בתרופות לדילול דם יש להוועץ ברופא.

אז מה הייחוד של דיאטת HCG

לתהליך ההרזיה בשיטה זו יש מספר עקרונות בסיסיים:

 התהליך בנוי מצעדים מדויקים ביותר

לתהליך תפריט מוגדר מראש הכולל מזונות שגם הם מוגדרים מראש.

צריך להתיז 3 פעמים ביום תרסיס HCG במשך כל תהליך הדיאטה. 

 

 

 

 

 

למוצרי דיאטות HCG לחצו כאן

 

 

ניתן לומר שמה שמייחד את תהליך ההרזיה ייחודי זה הוא שבדיוק כמו ש "מאתחלים" את המחשב ברגע שהוא מלא בוירוסים כך ניתן "לאתחל" את הגוף שלך, כלומר לנקות אותו מ "וירוסים" (השומן הרע) ובכל להגיע לגזרה האופטימלית שלך ויותר מכל למנוע מהגוף שלך לאגור שומן רע בהמשך הדרך

 

דיאטת HCG
הדפסת מאמר
 
חזרה   לכל הכתבות
תגובות גולשים
הוספת תגובה חדשה:
   
שם:
אזור מגורים:
דואר אלקטרוני:
כותרת:
תוכן:
 
שלח
 
בניית אתרים
locksmith search

HCG | כורכום | דיאטה | שובע | דיאטת HCG | ערכת HCG | דיאטה מהירה | תוכנית דיאטה | דיאטה HCG | חנות טבע | בית טבע | בית טבע בתל אביב | חנות טבע ברמת גן | ויטמין B12 | ויטמין C | ויטמינים | ויטמין D | ויטמין די | דיאטת תפוחים |  קמילוטרקט | ד'ר רודריגז | הודיה | דיאטת הודייה צ'יה | אצה כחולה ירוקה | אורגנו | ספירולינה | אבקות חלבון | שמן המפ | קנביס